Veterina Svahy

Kariéra

Hledá se veterinář/ka /může být i junior/: Krotitel koček a uklidňovač křečků

Kdo jsme

  • Jsme Veterina Svahy, místo, kde jsou pacienti chlupatí, opeření i šupinatí a občas nás překvapí něčím, co nás ani ve škole neučili.
  • Naše ordinace je plná smíchu, lásky ke zvířatům a občas i létajících peříček.

Co budete dělat

  • Přesvědčovat tvrdohlavé králíky, že mrkev po zákroku chutná lépe.
  • Uklidňovat nervózní páníčky, kteří jsou nervóznější než jejich mazlíčci.
  • Spolupracovat s týmem, který ocení váš smysl pro humor a odolnost vůči psímu smutnému pohledu.

Co od vás očekáváme

  • Vzdělání v oboru veterinární medicíny.
  • Odolnost vůči chlupům ve všech částech vašeho oblečení.
  • Lásku k zvířatům všech velikostí a druhů.
  • Ochotu pracovat i v sobotu dopoledne, ale nebojte, jenom jednou za 14 dní.

Co nabízíme

  • Práci v kolektivu, kde je každý den novým dobrodružstvím.
  • Možnost povýšení na seniorního krotitele.
  • Neomezený přístup k pamlskům.
  • Stylový pracovní oděv s motivem tlapek.
  • Žádné pohotovosti ani noční směny.

Jak se přihlásit

  • Pošlete nám svůj životopis na veterina-svahy@email.cz. Těšíme se na Vás (a naši pacienti také)!

Otevírací doba

Po 8-11 15-18

Ut 8-11 15-18

Stř 8-14

Čt 8-11 15-18

Pá 8-11 15-18

So 9-11

Ne, svátky zavřeno

Kde nás najdete

Veterinární ordinace Jižní svahy

Středová 5668, 760 05 Zlín

Email: veterina-svahy@email.cz

Tel: 571 118 622, Mobil: 721 049 699